Ahoj, volám sa Milan a fotografii sa venujem od roku 2002. Fotografia je moje hobby, ktorému venujem čo najviac času popri zamestnaní. Fotím hlavne prírodu, architektúru.

Svoje fotografie publikujem na výstavných súťažiach odkiaľ mám aj pár ocenení za fotografiu. Fotím pre radosť, priateľov.

Tento rok som začal aj s fotografiou aktu, v ktorej sa chcem naďalej zdokonalovať. Z tohoto dôvodu hľadám dievčatá ochotné mi pózovať pre rôzne druhy fotografie, moje projekty a hlavne pre fotografiu aktu. Nemusíte byť modelka. Ak máte chuť fotiť, vyskúšať fotenie, fotografiu aktu, napíšte mi a určite sa dohodneme. Za ochotu Vám môžem dať originál fotografie + set graficky spracovaných fotografii + je tu možnosť aj finančnej odmeny. Všetko je o komunikácii a dohode. Pri mojich projektoch fotografie nikde nepublikujem, slúžia na skúšanie nových techník spracovania fotografie, zdokonaľovania sa vo fotografii aktu a prácu s modelkou.

Keďže nie vždy musí mať model skúsenosť s fotografiou aktu, fotenie začínam s klasickou fotografiou, portrétom a keď si model zvykne na objektív a fotenie, tak sa postupne prejde cez poloakt k aktom. Hanblivosť prejde väčšinou do pol hodinky. Fotenie aktov nieje ťažké ako sa môže zdať, keď si pomyslíte, že ide o nahú postavu. Ženská postava je na fotografii veľmi krásna, či už máte dokonalú alebo nedokonalú postavu a nijaká žena by sa za to nemala hanbiť.

Ak by ste si chceli dať urobiť fotografiu aktu, umelecký akt, akt ako darček alebo len ako pamiatku pre seba, napíšte mi, môžeme sa v rámci obojstrannej spolupráci dohodnúť aj na fotení a spracovaní fotografii zadarmo.

V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať emailom.

Pekný deň.